Skip to content

Ota yhteyttä

Täältä löydät avainhenkilöidemme yhteystiedot, toimipisteidemme osoitteet sekä laskutustietomme.

Lähetä meille viesti

Olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian!

Johto

Tomi-bergman-Advance

Tomi Bergman

Chief Executive Officer

+358 400 940 740 

 tomi.bergman@loihde.com

Katja-ahola-Advance

Katja Ahola

Head of Services & Business Development

+358 40 842 2752

katja.ahola@loihde.com 

Kristiina-aaltonen-advance

Kristiina Aaltonen

Head of People & Culture

+358 50 3818953

kristiina.aaltonen@loihde.com


Myynti

nino-ilveskero-advance-1

Nino Ilveskero

Head of Sales

+358 40 511 8935

 nino.ilveskero@loihde.com 

marja-viitala-advance

Marja Viitala

Sales Team Lead

+358 50 080 4984

marja.viitala@loihde.com 


Rekrytointi

emma-koskinen-advance

Emma Koskinen

Head of Talent Acquisition

+358 50 360 9013

emma.koskinen@loihde.com 

Laskutustiedot

Loihde Advisory Oy

info@loihde.com 
Y-tunnus: 2157464-4

Verkkolaskuosoite: 003721574644
Operaattori: Apix Messaging Oy
Hevosenkenkä 3
02600 Espoo

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa:
etunimi.sukunimi@loihde.com

Loihde Analytics Oy

contact@loihde.com
Y-tunnus 1645592-3

Verkkolaskuosoite: 003716455923
Operaattori: OpenText Oy
Hevosenkenkä 3
02600 Espoo

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa:
etunimi.sukunimi@loihde.com

Toimipisteet

Espoo
Hevosenkenkä 3,
02600 Espoo

Lappeenranta
Valtakatu 49,
53100 Lappeenranta

Oulu
Alasintie 10,
90400 Oulu